Sausainių formavimo įrenginys

Aprašymas

Tai puikus įrenginys norint sutaupyti daugiau laiko ir suformuoti daugiau sausainių per tam tikrą laiką. Darbas šiuo sausainių formavimo įrenginiu vyks greičiau ir sklandžiau, nei, kad formuojant juos rankomis, darbuotojams. Formuojant rankomis darbas vyks lėčiau, našumas bus mažesnis, reikės daugiau darbuotojų jei norėsite pagaminti daugiau produkto. Šiuo sausainių formavimo įrenginiu Jūs galėsite suformuoti iki 90kg sausainių per 1 valandą!

  Sausainių formavimo įrenginys

  Kokia Jums iš to nauda?

  Sutaupysite laiko, darbas bus atliktas be priekaištų, norint didesnio našumo nereikės samdyti papildomų darbuotojų, priešingai turint šį įrenginį Jums užteks operatoriaus,  kuris prižiūrės, kad pasibaigus tešlai, ja vėl papildytų talpą. Kiti darbuotojai turės daugiau laiko atlikti kitus reikalingus darbus.

  Ką žinoti renkantis sausainių formavimo įrenginį?

  Pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, kokius sausainius planuojate gaminti. Šis įrenginys negali formuoti mielinių ar daug glitimo turinčios minklės. Mašina skirta dirbti su sviestine tešla, kuriai naudojami mažai glitimo turintys miltai. Iš tokių miltų gaunami trapesni sausainiai. Taip pat šis įrenginys puikiai tinka morenginių sausainių formavimui, galite gaminti ir populiariuosius „Macarons’us“

  Šis įrenginys turi tris pagrindines sausainių gamybos funkcijas: nukirpimo, išspaudimo ir susukimo.

  Nukirpimo funkcija naudojama gaminant įvairių formų sausainius, bei juostas.

  Naudodami susukimo ar išspaudimo funkciją išgausite įvairiausių formų sausainius, tereikia pasitelkti vaizduotę. Su mūsų įrenginiu sausainių gamyba bus vienas malonumas, nes darbą atliksite greitai ir sklandžiai, be jokių trikdžių.

  Kaip ji veikia?

  Tešla jau pagaminta dedama į bunkerį iš kurio volais perduodama į formavimo galvą, o išgaunama forma priklauso nuo antgalio ant išėjimo angos. Jums tereikia susivesti parametrus, galite valdyti volų sukimosi greitį, galite netgi išsisaugoti receptūrą, tešlos padavimą. Viskas veikia programavimo būdu, todėl labai paprasta šiuo įrenginiu naudotis ir išgauti norimą rezultatą. Jūsų darbuotojui nereikės visada prie jo stovėti, užteks prižiūrinčio operatoriaus.

  Kiekvienas verslas, gaminantis sausainius, kuriam rūpi kokybė ir kuris nori laiku atlikti užsakymus, bei spėti į darbų atlikimo terminus,  turi įsigyti šį sausainių formavimo įrenginį.

  TECHNINIAI DUOMENYS
  ParametrasReikšmė
  PavadinimasSausainių formavimo mašina
  Įrenginio gabaritiniai išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis, mm)1240x980x1310
  Bunkerio tūris(l)25l.
  ValdymasLiečiamas ekranas
  Transporterio plot.400
  Našumas90kg/h
  Įrenginio tvirtinimasratukai su stabdžiu
  Įrenginio svoris (kg)320kg
  Elektros įtampa(V)230V 50/60 Hz
  Maitinimo konfiguracijaViena fazė
  Elektros srovė(amperai)1,1
  Dažnis Hz51/60 Hz
  Įrenginio galingumas (kW)2,5 kw
  MedžiagaAISI 304
  NukirpimasUžsakoma pasirinktinai
  SusukimasUžsakoma pasirinktinai
  TešlaSmėlinė, morenginė

  Privalumai:

  Užklausos forma dėl įrangos:

  Įrangos užklausa

  lt_LTLT