Aprašymas

Jeigu Jūsų darbuotojai atlieka tą patį veiksmą, padedant (gaminį, detalę ar produktą) orientuotai arba tiesiog iš eilės, tiekia ją į tolimesnę gamybą ar pakavimą, geičiausiai dienos eigoje jo darbas sulėtėja ir taip sumažėja ne tik atliekamo darbo kokybė bet ir našumas. Todėl mes Jums siūlome vibrobunkerį, kuris gali atlikti monotonišką darbą, be klaidų ir poilsio. Jis nepavargsta, dienos eigoje nesulėtėja ir darbą atlieka be priekaištų.

  Rūšiavimo / rikiavimo įrenginys

  Šis vibrobunkeris yra kompaktiško dizaino, neužima daug vietos, todėl galėsite jį įterpti ir nedideliame gamybos plote.

  Jeigu jau nusprendėte, kad rūšiavimo/rikiavimo įrenginys Jums reikalingas.

  Pirmiausia reikėtų įsivertinti ir apsiskaičiuoti kokiu dažnumu galėsite jį papildyti. Įvertinę kiek detalių turi išeiti iš rūšiavimo įrenginio nuo papildymo iki papildymo galėsime paskaičiuoti reikiamą įrenginio dydį.

  Jeigu neturite pakankamai laiko pildyti padavimo įrenginio galima papildomai pagaminti bunkerį iš kurio būtų automatiškai užkraunamas rikiavimo įrenginys. Galime papildomai sukomplektuoti daviklį, kuris matytų ar yra detalių vibro bunkeryje, detalių kiekiui sumažėjus, galimas garsinis ar šviesos signalizavimas.

  Kaip šis įrenginys veikia?

  Vibrobunkeris rūšiuoja/rikiuoja detales, tokias kaip: kamšteliai, varžtai, veržlės ir panašiai. Užtikrina tinkamą detalių tiekimą į gamybos liniją ir leidžia greitai ir tiksliai skaičiuoti, rūšiuoti ir tikrinti produtus.

  Visas mechanizmas veikia elektromagneto pagalba, didžiausią įrenginio svorį sudaro pagrindas. Vibracinio bunkerio pagrindas statomas ant vibroizoliacinių pagalvių, kurios mažina perduodamas vibracijas konstrukcijai ant kurios jis statomas. Prie pagrindo yra pritvirtintas vibracinis dubuo, jis pritvirtintas spyruoklinių plokštelių pagalba, kurios pakreiptos reikiamu kampu.

  Elektromagnetui tam tikru dažniu deformuojant plokšteles, gaunamos kryptinės vibracijos, pagal deformuojamų plokštelių kryptį. Kadangi šiuo atveju plokštelės išdėstytos ratu, gaunamas sukamasis judesys.

  TECHNINIAI DUOMENYS
  ParametrasReikšmėPasirenkamai
  PavadinimasRūšiavimo / rikiavimo įrenginys 
  Įrenginio gabaritiniai išmatavimai (ilgis x plotis x aukštis, mm)860x810x490 
  Dubens tūris(l)60 
  Kamštelių kiekis(vnt.)800-1200 
  Orientavimasapverstas 
  Našumas40vnt/min 
  Įrenginio tvirtinimasVibro izoliacinės pagalvės 
  Įrenginio svoris (kg)75 
  Elektros įtampa(V)230 
  maitinimo konfiguracijavienfazis 
  Elektros srovė(amperai)0.9 
  Dažnis Hz50 
  Įrenginio galingumas (kW)0.23 
  Vibravimo amplitudėreguliuojama 
  MedžiagaNerūdijantis plienas, AISI304 / AISI316juodas metalas
  IP sandarumo klasėIP44 
  SertifikavimasCE 

  Privalumai:

  Užklausos forma dėl įrangos:

  Įrangos užklausa

  lt_LTLT