Rotacinis stalas

Aprašymas

Jei norite nestabdyti gamybos linijos, kai darbuotojas nori atsikvėpti, turi papildomų darbų ar tiesiog nespėja atlikti darbo laiku, o produkcija kaupiasi gamybos linijoje. Nenorite samdyti papildomų darbuotojų tam, kad darbas vyktų greičiau ir be priekaištų. Jums reikalingas rotacinis stalas, kuris leidžia darbuotojui atsitraukti nuo įrenginio nestabdant gamybos proceso. Jei nesate tikri ar šis kaupimo įrenginys Jums naudingas, mes pateiksime keletą patarimų, kurie padės Jums apsispręsti. MB DIAC gali pasiūlyti patrauklia kaina įvairių funkcijų gamybinius stalus: padavimo, tarpinio kaupimo, galutinio kaupimo.

  Rotacinis stalas

  Kokia Jums iš to nauda?

  Nereikės samdyti papildomų darbuotojų norint, kad darbas vyktų greičiau. Jo veikimas paprastas, rotacinį stalą tereikės pritaikyti prie gamybos linijos. Produkcija nesikaups gamybos linijoje, nestos darbai. Produkcijai užpildžius stalą, darbuotojui tereikės prieiti ir jį nukrauti.

  Į kokius veiksnius reikia atsižvelgti renkantis gamybinius stalus?

  Renkantis rotacinį stalą, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Visų pirma, reikia įvertinti kokią apkrovą turi atlaikyti rotacinis stalas. Tai atliekama žinant produkto svorį ir kiek produkcijos gali susikaupti per tam tikrą laiko tarpą. Tarkime kol darbuotojas nustums prikrautą produkcijos vežimėlį iki produkcijos sandėliavimo vietų ir sugrįš atgal iki įrenginio.

  Kitas veiksnys į kurį reikėtų atsižvelgti yra aplinka, kurioje naudojamas įrenginys. Jeigu aplinka yra agresyvi, joje daug drėgmės ir šilumos, įprastas metalas laikui bėgant pradeda rūdyti, tokiu atveju Jums reikia nerūdijančio plieno kaupimo įrenginio. Taip pat maisto, chemijos ar farmacijos pramonėje, reikalaujama, kad produktas neturėtų sąlyčio su juodu metalu.

  Jei stalas naudojamas, kaip padavimo įrenginys, reikia skaičiuoti kiek vienetų produktų telpa ant stalo, kokiu greičiu turi būti paduodamas produktas į tolimesnį gamybos etapą. Viską apskaičiavę gausime laiką, po kurio turime apkrauti produkcija sukamą stalą.

  Jei vieną funkciją atliekantis įrenginys veikia greičiau nei kitą funkciją, tokiu atveju rotacinį stalą galite naudoti tarpiniam kaupimui, įterpus jį gamybos linijos viduryje, kad nestabdytų atskirų gamybos procesų darbo.

  Gamybos proceso linijos pabaigoje, rotacinis stalas naudojamas, kad nestabdyti įrenginio ar linijos, kai darbuotojas nespėja atlikti visų reikiamų operacijų. Naudojant šiuos rotacinius stalus gamyboje, galite sumažinti reikiamų darbuotojų skaičių, užtektų tik prižiūrinčiojo operatoriaus, kuris prižiūrėtų, kad padavimo stalas turi pakankamai produkcijos, o kaupimo stalas turi laisvos vietos. Darbuotojas turės laiko pakavimui ir sandėliavimui, darbai nestos ir bus atlikti laiku ir be klaidų.

  TECHNINIAI DUOMENYS
  ParametrasReikšmėPasirenkamai
  PavadinimasRotacinis stalas 
  Įrenginio gabaritiniai išmatavimai (skersmuo x aukštis, mm)1211×965 
  Darbinis skersmuo1200 
  Darbinis aukštis850±25 
  Stalviršio storis4mm 
  Įrenginio tvirtinimasKojelės/ratukai 
  Aparato svoris (kg)90 
  Maksimali apkrova (kg)150Iki 200
  Elektros įtampa(V)230±10%400±10%
  Maitinimo konfiguracijavienfazistrifazis
  Elektros srovė(amperai)0,50,2
  Dažnis Hz50/60 
  Aparato galingumas (kW)0,12Iki 0,55
  Sukimosi greitis (rmp)3/5/90,5
  Variklio greitis1380 
  MedžiagaNerūdijantis plienas, AISI304/AISI316juodas metalas
  IP sandarumo klasėIP56 
  SertifikavimasCE 

  Privalumai:

  Rotacinis stalas

  Užklausos forma dėl įrangos:

  Įrangos užklausa

  lt_LTLT