Birių produktų dozatorius - svarstyklės

Aprašymas

Tai puikus įrenginys norint sutaupyti daugiau laiko, dozuojant produktus. Nereikės darbuotojų, kurie svers ir dozuos produktą, viską atliks šis birių produktų dozatorius, didelį kiekį produkto sudozuosite greičiau ir paprasčiau. Jums tereikės supilstyti sudozuotą kiekį į talpas. Šis dozatorius skirtas dozuoti birius produktus, tokius kaip kava, miltai, kruopos, trąšos ir pan.

  Birių produktų dozatorius – svarstyklės

  Kokia Jums iš to nauda?
  Nereikės samdyti papildomų darbuotojų, kad darbas vyktų greičiau. Šiuo birių produktų dozatoriumi labai paprasta naudotis, Jums tereikės nustatyti svorį, kokį norėtumėt, kad aparatas sudozuotų ir supilti į bunkerį produktą, bus paprasta apmokyti darbuotoją, kuris bus atsakingas už jo priežiūrą.  Jam nereikia poilsio, jo darbas nelėtėja dienos eigoje, darbas vyks sklandžiai ir greitai. Šis dozatorius neužima labai daug vietos, tad jį pritaikyti galėsite ir nedidelėje įmonėje.
   
  Kaip išsirinkti?
  Kad išsirinkti kokio dozatoriaus reikia,  Jūs turite žinoti kokį kiekį norite dozuoti, jeigu kiekiai dideli ir norisi, kad sudozuoto produkto būtų daugiau, galite rinktis 4 latakų dozatorių, jei Jūsų įmonė mažesnė ir produkto dozavimui yra mažiau, galite rinktis 2 latakų dozatorių.
   
  Kaip jis veikia?
  Birių produktų dozatorius, turi vieną bunkerį ir latakus, kuriuos galima gaminti pagal poreikį, jų gali būti nuo 2 iki 4, kuo latakų daugiau tuo didesnis ir našumas. Pats latakas vibruoja elektromagneto pagalba, taip produktas byra į kišenę, kuri laikosi ant svarstyklių, patekęs ant svarstyklių jis sveriamas pagal poreikį, tarkim 500g, tuomet iš bunkerio produktas byra iki 500g ir pasiekęs nustatytą svorį sustoja ir automatiškai išpilsto į talpas. Kadangi  šis įrenginys veikia automatiškai, darbo vietoje užtenka tik prižiūrinčiojo operatoriaus.
   
  TECHNINIAI DUOMENYS
  ParametrasReikšmė
  PavadinimasBirių produktų dozatorius(svarstyklės)
  Įrenginio gabaritiniai išmatavimai (skersmuo x aukštis, mm)965x1030x950
  Įrenginio tvirtinimasKojelės (antivibracinės pagalvėlės)
  Aparato svoris (kg)40kg
  Maksimali apkrova (kg)80kg
  Elektros įtampa(V)230v
  Elektros srovė(amperai)2,4
  Dažnis Hz50
  Tūris70l
  Aparato galingumas (kW)1,3kw
  Dozavimo diapazonas100 – 2000g
  Tikslumas±1%
  Sukimosi greitis (rmp) 
  Įrenginio konfigūracija1-4  svėrimo kišenės
  Oro išeiga11litrų/min
  Reikalingas oras6bar
  Variklio greitis 
  MedžiagaNerūdijantis plienas AISI 304`, juodas pl.
  ValdymasJutiklinis ekranas
  IP sandarumo klasėIP56
  SertifikavimasСE

  Privalumai:

  Birių produktų dozatorius – svarstyklės

  Užklausos forma dėl įrangos:

  Įrangos užklausa

  lt_LTLT